KONST / Litografier / Grafiskt blad 14364012
nr 1436 4012
Grafiskt blad
Gicléetryck, Bengt Bengtsson, "Bitcoin". Signerad, numrerad 93/100. Bildmått: 28x38 cm, oramat löst blad
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 6 december 2021
kl 20:34:01
150 kr